بر مجروحان حوادث پس از انتخابات چه می گذرد: «زندگی، زخم ، عفونت و امیدواری»؛ با دیدن زندگی هر مجروح هزار بار در دل می گویم کشته شده ها خیال شان راحت شده؛ اما کسی که جانش گلوله خورده ، نخاعش قطع شده، زخم بستر گرفته و قدرت راه رفتن و حتی حرف زدن از او گرفته شده چگونه می خواهد زندگی کند؟ در این یک ساله بر کسانی که در جریان حوداث پس از انتخابات مجروح شده اند؛ تیر خورده اند، چه دردی را متحمل شده اند و بر خانواده هایشان چه گذشته است؟ ادامه مطلب...
انتشار متن کامل ویرايش دوم منشور جنبش سبز: «نسخه اولیه این منشور در بیانیه ۱۸ میرحسین موسوی آمده بود. آنزمان موسوی صاحبنظران را به نقد و بررسی این منشور و کمک به تقویت و تنقیح آن دعوت نمود. پس از آن بیش از یکصد نفر از کارشناسان و صاحبنظران حوزه‌ های مختلف پیرامون منشور نقدها و بررسی های خود را ارایه کردند. نسخه ویراسته شده به امضای امضای موسوی و کروبی رسیده شده بود و به امانت نزد شورای هماهنگی راه سبز امید قرار گرفته بود تا در موقع مقتضی منتشر شود.» ادامه مطلب...
روزی که پا در عرصه مبارزه با سیاه پرستان گذاشتم، به خوبی از سرنوشت احتمالی خود آگاه بودم. از سیاه پرستان، انتظاری جز قتل و اعدام و مرگ نداشته و ندارم. از سیاهی متنفر بودم. آنقدر متنفر بودم که برای دیدن لبخندهای سبز بر لبان هموطنم، از جان خود نیز گذشته بودم. من از مرگ نمی ترسم. از اعدام نمی ترسم. مرگ من آغاز رویش جوانه های سیاه ستیز و پراکنش قاصدکهای صلح سبز خواهد بود. ای هموطن! اگر روزی سیاه پرستان جان من را نیز ستاندند، بر من سیاه نپوش و اشک نریز، حقم را پس بگیر، همين.
درصورت فيل.تر شدن از اين آدرس استفاده كنيد: http://0mid.arasnava.tk يا http://myyahoo.arasdotcom.tk

دسترسی به پخش زنده تلویزیون رسا برای اینترنت های کم سرعت فراهم شد

دسترسی به پخش زنده تلویزیون رسا برای اینترنت های کم سرعت فراهم شد

. ادامه راه سبز(ارس): با تلاش های دست اندر کاران رسانه سبز ایران (رســــا)، توانایی پخش زنده اینترنتی این شبکه تلویزیونی، برای سرعت های پایین اینترنت در ایران نیز فراهم و به پایگاه اینترنتی رسا اضافه شده است.

لینکهای زیر جهت دسترسی کاربران داخل كشور که از سرعت پایین اینترنت برخوردارند، می باشد:

ساعات پخش جهت اطلاع مخاطبان گرامي: هر شب ساعت 9 به وقت تهران برنامه های جدید و زنده آغاز می شود و پس از اتمام در طول شبانه روز تکرار خواهد شد. ضمنا در صورت نياز به اطلاع رساني فوري ، بلافاصه متن خبر بصورت ويژه در ميان روال عادي برنامه ها به روي آنتن خواهد رفت.

رسا را از اینجا با سرعت پایین ببینید
رسا را از اینجا با سرعت بسیار پایین بشنوید
ضمنا فايل لينكهاي فوق را ميتوانيد در رايانه خود دانلود نموده و سپس آنرا توسط برنامه مدياپلير ويندوز اجرا نماييد

پخش زنده و آنلاين رســـــا مناسب سرعتهاي پايين


پخش زنده صوتي رســـــا مناسب سرعتهاي بسيار پايين


فركانسهاي جديد رسانه سبز ايران (رسا)
20-01-1390

Eurobird
24 ساعته بصورت رادیویی
33.0°E
Vertical
12733 MHz
27500
3/4

Eutelsat W3A
24 ساعته بصورت تلویزیونی
A1,7.0°E
Horizontal
10721 MHz
22000
1/2

Telstar 12
24 ساعته بصورت تلویزیونی
6, 15.0°W
Vertical
11527 MHz
1630
2/3

Hotbird
(هر شب از ساعت 9:30 تا 12:30 راديويي)
Frequency: 12,597 - Vertical
Symbol Rate: 27500
FEC: 3/4

0 نظرات :: دسترسی به پخش زنده تلویزیون رسا برای اینترنت های کم سرعت فراهم شد

جديدترين ديدگاه خوانندگان